Łódka z wędkarzami przewróciła się na zalewie. Nie żyje 44-latek, zmarł w szpitalu

Zalew w Nieliszu
Zalew w Nieliszu | fot. KMP Zamość

Łódka z dwoma wędkarzami przewróciła się na zalewie w Nieliszu. 44-letni mężczyzna zmarł, 32-latek w stanie hipotermii trafił do szpitala.

Wypadek na zalewie w Nieliszu

W sobotę kilka minut po godz. 8 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu na zalewie w Nieliszu. Łódka z wędkarzami przewróciła się, pływający na niej dwaj mieszkańcy powiatu sandomierskiego znaleźli się w wodzie. Jeden z nich o własnych siłach dopłynął do stromego wyłożonego głazami nabrzeża.

Z wody wydostał go policjant z Nielisza. Mężczyzna był wychłodzony, resztkami sił utrzymywał na powierzchni. 32-latkiem zaopiekowali się policjanci, a następnie przekazali go załodze karetki pogotowia. Mężczyzna z objawami hipotermii trafił do szpitala.

Drugiego z mężczyzn odnaleźli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Szczebrzeszynie, którzy akcję ratunkową prowadzili przy użyciu łodzi służbowej. Mężczyzna unosił się na wodzie około 100 metrów od brzegu. Natychmiast podjęto reanimację 44-latka. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Niestety po kilku godzinach 44-latek zmarł w szpitalu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.