Linia autobusowa nr 35 ze Świdnika zostanie wydłużona do nowego dworca autobusowego

Autobus oczekujący na Dworcu Lublin
Autobus oczekujący na Dworcu Lublin | fot. ZTM Lublin

Wniosek miasta Świdnik został zatwierdzony przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie. Linia nr 35, która obecnie kończy swój kurs na pętli Felin, wkrótce zostanie wydłużona do nowego dworca autobusowego Dworzec Lublin.

Linia nr 35 dojedzie do Dworca Lublin

Dobrą wiadomość przekazał Marcin Dmowski, zastępca burmistrza Świdnika. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zatwierdził wniosek miasta Świdnik o wydłużenie kursów linii nr 35 do Dworca Lublin. Teraz ta linia dojeżdża tylko do pętli Felin przy ul. Doświadczalnej.

Po zmianach autobusy linii nr 35 nie skręcą w ul. Doświadczalną, a podjadą prosto ul. Męczenników Majdanka. Przystankiem końcowym będzie nowy dworzec autobusowy Dworzec Lublin. Dokładną trasę linii nr 35 poznamy wkrótce.

Mieszkańcy Świdnika zwrócili również uwagę na możliwość zwiększenia częstotliwości kursowania linii 35. – „To paradoksalnie będzie już łatwiejsze do zrobienia, bo to tylko koszty, a nie problem strukturalny” – odpowiedział Marcin Dmowski na komentarz jednej z mieszkanek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.