Lidl promocja piwa sierpień 2021. Piwo za darmo 4+4 gratis. Zasady promocji

Promocja na piwo butelkowe w Lidlu
Promocja na piwo butelkowe w Lidlu | fot. Dominik Wąsik

Tylko w piątek 13.08 i sobotę 14.08 do Lidla powraca promocja „4 piwa + 4 gratis”. Kupując cztery piwa, kolejne cztery dostaniemy za darmo. Na czym polega promocja „4 piwa + 4 gratis” w Lidlu?

Promocja na piwo Lidl sierpień 2021

Z promocji „4 piwa + 4 gratis” w Lidlu skorzystać mogą tylko użytkownicy aplikacji Lidl Plus, którzy aktywują kupon w dniu promocji. Promocją 4+4 objęte są wszystkie piwa w butelce, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych.

Kupon w aplikacji Lidl Plus na piwo 4+4 obowiązuje w piątek 13 sierpnia i sobotę 14 sierpnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Lidl w całej Polsce. Kupon na darmowe piwa można wykorzystać tylko raz.

W celu otrzymania rabatu należy kupić 8 piw. Klient otrzymuje rabat w wysokości -50% na każdą z 8 sztuk, w przypadku jednorazowego zakupu większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 8 najtańszych z nich. Piwa można mieszać dowolnie, ale rabat zostanie naliczony na 4 najtańsze.

Aby otrzymać rabat na piwa:

  1. Aktywuj kupon w aplikacji Lidl Plus
  2. Wybierz produkty objęte promocją (wszystkie piwa butelkowe)
  3. Zeskanuj cyfrową kartę Lidl Plus przy kasie

ZOBACZ TAKŻE:
Biedronka piwo 12+12 GRATIS w piątek 13.08.2021. Lista piw objętych promocją

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.