Lidl jeszcze w tym roku otworzy kolejny sklep w Lublinie

Budowa Lidla przy ul. Dereckiego w Lublinie
Budowa Lidla przy ul. Dereckiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Będzie to 14 sklep sieci Lidl w Lublinie. Gdzie mieści się nowy obiekt? Kiedy lublinianie będą mogli zrobić w nim zakupy? Szczegóły w dalszej części tekstu.

Lidl przy ul. Dereckiego w Lublinie

Trwa budowa dyskontu sieci Lidl przy ul. Dereckiego w Lublinie. Obiekt powstaje przy skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza. Będzie to czternasty sklep sieci w naszym mieście.

Zobacz także: Nowy Lidl w Lublinie. To będzie 13 sklep tej sieci w naszym mieście. Kiedy otwarcie?

Prace budowlane potrwają jeszcze kilka tygodni. Otwarcie sklepu przy ul. Dereckiego nastąpi jesienią lub zimą. Klienci będą mieli do dyspozycji parking z 87 miejscami.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania między innymi energooszczędne oświetlenie LED, odzysk ciepła z lad chłodniczych, pompy ciepła i panele fotowoltaiczne.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

Budowa Lidla przy ul. Dereckiego w Lublinie
Budowa Lidla przy ul. Dereckiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lidl ma w Polsce 800 sklepów.

Zarobki w Lidlu 2022

Pracownicy sklepów, którzy rozpoczynają swoją karierę, zarabiają od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.