Nowy Lidl w Lublinie. To będzie 13 sklep tej sieci w naszym mieście. Kiedy otwarcie?

Lidl przy ul. Granata w Lublinie
Lidl przy ul. Granata w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Będzie to 13 sklep sieci Lidl w Lublinie. Gdzie mieści się nowy obiekt? Kiedy lublinianie będą mogli zrobić w nim zakupy? Szczegóły w dalszej części tekstu.

Lidl przy ul. Granata w Lublinie

Nowy sklep sieci Lidl przy ul. Wincentego Granata ma ok. 1350 mkw. powierzchni, a wokół sklepu do dyspozycji klientów przygotowano 95 miejsc parkingowych. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania między innymi system odzysku ciepła z lodówek chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED. W obiekcie zatrudnionych zostanie ok. 25 osób.

Lidl przy ul. Granata będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 20. To trzynasty sklep tej sieci w naszym mieście, pozostałe mieszczą się przy: Białkowskiej Górze, Lwowskiej, Jana Pawła II, Grabskiego, Węglarza, Kotlarskiej, al. Solidarności, Koncertowej, Romantycznej, Diamentowej, Dziewanny i Willowej.

W budowie jest czternasty sklep: przy ul. Zelwerowicza. W planach jest też budowa piętnastej placówki. Inwestor zwrócił się pod koniec sierpnia do Urzędu Miasta Lublin o wydanie pozwolenia na budowę sklepu przy ul. Turystycznej. Szczegóły: Lidl stara się o pozwolenie na budowę nowego marketu w Lublinie

Kiedy otwarcie Lidla przy ul. Granata?

„Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 800 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju. Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny. Otwarcie sklepu w Lublinie przy ul. Wincentego Granata 4 nastąpi jesienią tego roku” – informuje Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Z naszych ustaleń wynika, że otwarcie sklepu zaplanowano na czwartek, 29 września na godz. 6 rano. W dniu otwarcia na klientów będą czekać specjalne oferty dostępne tylko tego dnia.

Lidl przy ul. Granata w Lublinie
Lidl przy ul. Granata w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Granata w Lublinie
Lidl przy ul. Granata w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zarobki w Lidlu 2022

Pracownicy sklepów, którzy rozpoczynają swoją karierę, zarabiają od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Raczej nie ma z czego się cieszyć- propagujecie zachodnie koncerny jakby to było coś spektakularnego dla społeczeństwa.
    Pomóżcie naszym małym sklepikarzom, rolnikom, producentom – tu jest wartość dla nas wszystkich , oni z nas wyciagna ile się da i zostawią ,żebyśmy sobie radzili sami , jak ich interes nie będzie przynosił określonych profitów. Zróbcie zrzutkę na posty promujące naszych producentów, napewno będzie to dla was bardziej opłacalne finansowo i moralnie.

  2. Paweł Kępa u naszych się nie pracuje bo ci chcieli by pracownik dopłacał za przyjście.