Liczba osób zakażonych koronawiursem w Polsce wzrosła do 64 – najnowsze informacje

ważne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem w Polsce. Pozytywne wyniki testów na koronawirusa wyszły w sumie u 64 osób.

W piątek rano resort zdrowia informował o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Dotyczyły one dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław) i trzech osób z woj. łódzkiego (Łódź).

Przed godz. 11 liczba osób zakażonych SARS-CoV-2 wzrosła o kolejne trzy: dwóch osób z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin) oraz jednej z woj. mazowieckiego (Warszawa). Po godz. 13 resort przekazał informację o kolejnych trzech osobach zakażonych koronawirusem.

Nowe przypadki, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych, dotyczą osób z Niska, Poznania i Zawiercia. Ostatni z chorych to lekarz z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.