Licytacja obrazów i rysunków. Dochód będzie przeznaczony na odbudowę DPS przy ul. Głowackiego

Pożar Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie | fot. Krzysztof Szlęzak

Dziś odbędzie się licytacja prac pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego, w którym pod koniec sierpnia wybuchł pożar. Dochód zostanie przeznaczony na remont budynku.

Na licytację zostanie wystawionych 60 obrazów i rysunków, które powstały w pracowni plastycznej Domu Pomocy Społecznej. Można je już teraz oglądać w Galerii Labirynt na wystawie „Dużo Pracy”. Prezentowane są obrazy i rysunki, które powstawały w pracowni plastycznej Domu Pomocy Społecznej prowadzonej przez Janusza Padzińskiego. Rysunki te zdobiły korytarze DPS-u.

Licytacja odbędzie się o godz. 18:00 w Galerii Labirynt przy ul. ks. J. Popiełuszki 5. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie odbudowy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego. Licytacja będzie tłumaczona na polski język migowy przez Ewelinę Lachowską.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.