Leżał z rowerem na torach. Przejechał po nim szynobus. Jego stan jest ciężki

68 132730
Szynobus potrącił znajdującego się torach mężczynę | fot. KPP Chełm

Z poważnymi obrażeniami do szpitala trafił 37-letni mężczyzna, który został potrącony przez szynobus relacji Lublin – Bełżec. Mężczyzna miał leżeć z rowerem na torach.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 8 w Rejowcu Fabrycznym. Dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyny, który znajdował się na torach.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że szynobus relacji Lublin – Bełżec potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wraz z rowerem leżał na torach.

Z obrażeniami zagrażającymi życiu został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, to 37-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny.

Osoby, które znajdowały się w pojeździe szynowym nie odniosły obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie maszynisty wykazało, że był trzeźwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.