Letnia Akademia Biznesu AIP Lublin & Business Link

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wraz z Business Link Lublin mają przyjemność zaprezentować Wam Letnią Akademię Biznesu – od pomysłu do biznesu.

 

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, a także okres kiedy wolnego czasu jest zdecydowanie więcej. Wykorzystaj ten moment na poszerzenie swojej wiedzy, zwiększenie kompetencji oraz na rozwinięcie własnego pomysłu biznesowego podczas Letniej Akademii Biznesu AIP Lublin & Business Link Lublin.

 

Letnia Akademia Biznesu to solidna dawka wiedzy, którą uczestnicy mogą zdobyć podczas prelekcji, konsultacji biznesowych oraz warsztatów. Na wydarzeniu zgromadzą się osoby przedsiębiorcze, które chcą realizować swoje pomysły biznesowe albo rozwijać już powstałe działalności. To 3 dni pozwalające uczestnikom nabyć nowe umiejętności oraz zwiększyć swoje kompetencje. Jest to również okazja do networkingu w trakcie imprezy skierowanej dla uczestników wydarzenia.

 

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak obniżyć koszty prowadzenia firmy oraz jak odnaleźć się w wielkim świecie przedsiębiorców. Sprawdzisz swój biznes wykorzystując analizę Lean Canvas, a także nauczysz się spójnego kreowania wizerunku swojej firmy.

 

Co więcej poznasz i spędzisz miło czas z ciekawymi ludźmi podczas integracyjnych, biznesowych gier planszowych. Dodatkowo masz możliwość odbycia indywidualnych konsultacji biznesowych ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w pracy z osobami rozwijającymi własną firmę.

 

Przebieg wydarzenia:
✔ 2 sierpnia godz. 16:30 – 20:30 PRELEKCJE
✔ 3 sierpnia godz. 10:00 – 18:00 KONSULTACJE BIZNESOWE
✔ 4 sierpnia godz. 16:30 – 20:30 WARSZTATY

Miejsce:
Business Link Lublin (ul. Lipowa 4a)

Prelegenci:
Adam Gardocki, Mateusz Prucnal, Michał Dec, Jarek Duda, Karol Chojnowski, Łukasz Fedorowicz

 

Nie czekaj, zapisz się na Letnią Akademię Biznesu już dziś! Kliknij w >link<.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.