Lekarzom nie udało się uratować życia 10-latki, poszkodowanej w wypadku na al. Witosa

wrak volkswagena po wypadku z jeepem witosa lublin
Wrak volkswagena po zderzeniu z jeepem na al. Witosa | fot. st. asp. Krzysztof Kowalski

Przed kilkoma dniami w szpitalu zmarła 10-latka, która została ciężko ranna w ubiegłotygodniowym wypadku na al. Witosa w Lublinie. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Dziewczynki nie udało się uratować

Niestety służby potwierdzają smutną wiadomość. 10-latka, poszkodowana wypadku na al. Witosa w Lublinie, pomimo starań lekarzy, zmarła w szpitalu. Dziewczynka trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Nieprzytomną 10-latkę z wraku volkswagena ewakuował strażak, który był świadkiem wypadku.

Szczegółowa relacja: Policja podała szczegóły wypadku na al. Witosa. Dziewczynka była reanimowana przez świadków [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy wypadku z 6 sierpnia. Z ustaleń policji wynika, że ok. godz. 12 kierująca volkswagenem przejechała przez pas zieleni oddzielający pasy, gdzie zderzyła się z jadącym z przeciwka jeepem. W volkswagenie podróżowała kobieta z dwójką dzieci w wieku 10 i 2 lat. Do szpitala przetransportowano łącznie pięć osób

Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków tego wypadku. Funkcjonariusze szczególnie poszukują kierowców, którzy posiadają wideorejestratory i udało im się uwiecznić moment zdarzenia.

Takie osoby powinny zgłosić się do z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 310 lub kontakt telefoniczny: 47 811 50 75.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.