Bójka z użyciem noża w Łęcznej. 37-latek w szpitalu. Nożownik był pijany

czna bójka nóż nożownik

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 41-latka, który nożem atakował 37-latka na osiedlu Niepodległości w Łęcznej. Poszkodowany mężczyzna jest w szpitalu. Nożownik był pijany.

W sobotę po godzinie 3 w nocy dyżurny łęczyńskiej komendy odebrał dwa zgłoszenia o tym, że na osiedlu Niepodległości w Łęcznej bije się dwóch mężczyzn. Policjanci po dojechaniu na miejsce zobaczyli jak jeden z mężczyzn używając noża zadaje ciosy drugiemu. Sprawca na widok policjantów rzucił się do ucieczki. Po drodze wyrzucał noże.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika po kilkuset metrach. – To 41-letni mieszkaniec Łęcznej. Był pijany. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Michał Grzesiuk z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Ofierze została udzielona pomoc medyczna. – 37-latek, mieszkaniec Łęcznej z ranami kłutymi na całym ciele został przewieziony do szpitala – mówi Grzesiuk.

Policja pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniała okoliczności całego zdarzenia. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 41-latka. Ofiara nożownika przeżyła prawdopodobnie dzięki przechodniom, którzy zauważyli bójkę i zawiadomili policję.

Atak nożownika na osiedlu Niepodległości w Łęcznej | fot. Policja Łęczna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.