Łęczna: Agresywni nastolatkowie pobili i okradli 15-latka. Zostali zatrzymani

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali 16 i 17-latka, którzy odpowiedzą za dokonanie rozboju na 15-letnim mieszkańcu Łęcznej. Nastolatek był uderzany pięściami w twarz i kopany po nogach.

Do zdarzenia doszło we wtorek na jednej z ulic w Łęcznej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie na 15-letniego mieszkańca miasta. Został on pobity i okradziony przez dwóch nastoletnich sprawców.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony został uderzony kilkukrotnie pięścią w twarz oraz był kopany w nogi. Następnie napastnicy dokonali kradzieży pieniędzy z portfela zaatakowanego chłopaka oraz próbowali mu zabrać telefon komórkowy.

Napotykając na opór ze strony zaatakowanego, jeden z napastników ponownie zadał ciosy, po czym zbiegli z miejsca zdarzenia. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawców.

Jeden z napastników, którym okazał się 16-letni mieszkaniec Łęcznej znalazł się w rękach policji niedługo po zdarzeniu i trafił do Policyjnej Izby Dziecka. O jego losach zdecyduje Sąd Rodzinny.

Drugi z napastników, 17-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany dzisiaj. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Gdyby policja wiedziała do czego przysłużyl się „pokrzywdzony”, ile osób przez niego cierpiał a więc dostał on najlepsza kare