Łęcz-Trans zawiesza wszystkie kursy na trasie Lublin – Łęczna do odwołania

łęcz-trans
Łęcz-Trans

Jeden z największych przewoźników kursujący na trasie Lublin – Łęczna od najbliższej soboty (28 marca) zawiesza wszystkie kursy do odwołania.

„Informujemy, że w związku z coraz większym rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz drastycznym zaostrzeniem przepisów co do przewozu osób od dnia 28 marca do 13 kwietnia firma Łęcz–Trans zawiesza wszystkie kursy. Zostań w domu!” – czytamy na stronie przewoźnika.

Przypomnijmy, że od środy 25 marca obowiązują nowe obostrzenia dotyczące publicznego transportu zbiorowego. Ma to związek z pandemią koronawirusa w Polsce. W autobusie nie może podróżować więcej osób, niż wynosi połowa miejsc siedzących w pojeździe.

AKTUALIZACJA: Wznowienie przewozów na trasie Lublin – Łęczna. Obsługuje ją nowy przewoźnik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.