Łaziska: Bus wjechał wprost pod ciężarówkę. Dwie osoby nie żyją, cztery są ranne

Łaziska: Bus wjechał wprost pod ciężarówkę. Dwie osoby nie żyją, cztery są ranne - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godz. 5:15 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Łaziska. Bus wjechał pod ciężarówkę. Dwie osoby nie żyją, cztery są ciężko ranne.

Do wypadku doszło o godzinie 5.15 w Łaziskach na drodze wojewódzkiej nr 747. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem najprawdopodobniej nie zatrzymała się przy znaku STOP. Wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z tirem.

W wyniku wypadku dwóch pasażerów w wieku 35-lat zginęło na miejscu zdarzenia. Cztery osoby z busa w tym kierujący zostali zabrani do szpitala.

68-95675

(źródło: policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.