Łatania dziur ciąg dalszy. Na tych ulicach można dziś spotkać drogowców

Lubelscy drogowcy biorą się za łatanie dziur | fot. UM Lublin
Lubelscy drogowcy biorą się za łatanie dziur | fot. UM Lublin

Od kilku tygodni na lubelskich ulicach można spotkać ekipy drogowców, którzy codziennie walczą z łataniem ubytków w jezdniach, które powstały po zimie. Na tych ulicach można spotkać dziś drogowców.

Drogowcy mają pełne ręce roboty

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy [Łatają dziury w ulicach, ale końca nie widać. Kierowcy zgłaszają się po odszkodowania], że koszt doraźnych napraw dróg wyniósł już ok. 250 tys. zł. Natomiast koszt napraw cząstkowych koniecznych do realizacji w zakresie uszkodzonych ulic na chwilę obecną wyceniono na ponad 2 mln zł.

Codziennie na lubelskie ulica wyjeżdża kilka ekip drogowców. Gdzie dzisiaj odbywają się prace? Drogowców można dziś spotkać na ulicach: Sławinkowska, Weteranów, Ofelii, Judyma, Wieniawska, Lubomelska,Wielkopolska, Orkana, Wallenroda, Wojciechowska, Folwarczna, Bełżycka, Turystyczna, Długa, Garbarska, Mełgiewska, Walentynowicz, Nadbystrzycka.

„Są to ulice zgłoszone przez mieszkańców, Straż Miejską i inne źródła. Przebieg prac uzależniony jest od pogody” – informują urzędnicy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na utrzymanie Węglina Północnego Prd Lubartów dostaje ok 400 tyś zł…. nie zrobili roboty za 20 tyś….