Kurier ukradł paczki, które miał dostarczyć

Mężczyzna wykonując usługi dla jednego z krajowych operatorów logistycznych, ukradł cztery paczki o wartości blisko 1,5 tys. złotych.

 

Do zdarzenia doszło na początku stycznia, kiedy to kierownik zamojskiego oddziału jednego z krajowych operatorów logistycznych zgłosił kradzież kilku paczek, które miały zostać doręczone z płatnością przy odbiorze.

 

Podejrzenia padły na współpracującego z firmą kuriera. Policyjne dochodzenie potwierdziło przypuszczenia. Złodziejem okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Izbica, pracownik firmy kurierskiej dostarczającej przesyłki.

 

Jak ustalili policjanci mężczyzna pod koniec grudnia ukradł cztery przesyłki, które miał dostarczyć adresatom. Wśród skradzionych przedmiotów był laserowy projektor, samochodowe żarówki, iphone i kieszonkowy alkomat. Część mienia mężczyzna wystawił na sprzedaż na internetowej aukcji. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 1,5 tys. zł.

 

Wkrótce 29-latek stanie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież to przestępstwo za które grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.