Kumulacja w Eurojackpot. Do wygrania 211 milionów złotych

eurojackpot polska kupon wyniki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kumulacja w Eurojackpot. Podczas dzisiejszego losowania do wygrania jest 211 milionów złotych, a losowanie punktualnie o godzinie 20:00.

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 r. Spośród wszystkich gier międzynarodowych zrzesza 17 krajów europejskich – Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemicy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry i Włochy. Polska dołączyła do tego grona we wrześniu zeszłego roku.

Minimalna nagroda główna w Eurojakcpot wynosi 10 milinów euro (ponad 41 mln zł), a najmniejsza możliwa do wygrania suma to ok. 10 złotych (równowartość pojedynczego kuponu). Pula maksymalna to 90 milionów euro, czyli ok. 400 milionów złotych.

W grze Eurojackpot zakład kosztuje 12,50 zł. Z każdego wykupionego zakładu 2,5 zł trafia na fundusze celowe wspierające polską kulturę i sport.

Eurojackpot – jak grać?

Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie. Szansa na główną wygraną są jak 1 do 95 344 200. Wygrane poniżej 2280 zł można odebrać w punktach Lotto. W kasach oddziałów Totalizatora Sportowego można natomiast odebrać wygrane w każdej wysokości.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.