Kulisy pracy operatora numeru 112. „Są telefony, których nie zapomnę do końca życia”

Operator numeru 112 | fot. YouTube / 7 metrów pod ziemią

Zastanawialiście się jak wyglądają kulisy pracy operatora numeru alarmowego 112? Kto siedzi po drugiej stronie słuchawki, kiedy potrzebujemy pomocy? 

Są zawsze do naszej dyspozycji. Dyżurują nawet wtedy, gdy wszyscy wypoczywają, po to, by nieść nam pomoc. Kiedy wybierzemy numer alarmowy 112 to operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR) wysłuchają i zorganizują pomoc. Oczekujemy od nich sprawnego reagowania. Nie wiemy jednak jak się nazywają i jak wyglądają.

Gościem kanału „7 metrów pod ziemią” był Roman, który od 5 lat pracuje jako operator numeru 112. Opowiada o tym, jak wygląda jego praca oraz z jakimi trudnościami musi się mierzyć na co dzień.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.