Ktoś włamał się do piwnicy i ukradł rower elektryczny należący do niepełnosprawnego mieszkańca

Skradziony rower elektryczny z piwnicy
Skradziony rower elektryczny z piwnicy | fot. nadesłane

W nocy z wtorku na środę skradziono rower elektryczny z piwnicy kamienicy w centrum Lublina. Siostra właściciela prosi o pomoc w odnalezieniu jednośladu, ponieważ jest on codziennym ułatwieniem w poruszaniu się jej niepełnosprawnego brata.

Policja szuka złodzieja roweru elektrycznego

Do kradzieży doszło dzisiejszej nocy, z wtorku na środę (18/19.07), przy ul. Chopina w Lublinie. Skradziony rower to elektryczny MTB Rockrider E-ST 500 v2 27,5″ zakupiony w Decathlonie. Złodziej ukradł sam rower, bez akumulatora, który w tym czasie ładował się w mieszkaniu.

„We wtorek około godz. 21 w podpiwniczeniu budynku byli dwaj mężczyźni. Nie wiadomo jednak, czy byli to mieszkańcy, czy osoby mające coś wspólnego z kradzieżą. Jeśli ktoś widział w okolicy budynku kogoś podejrzanego bądź zauważy gdzieś rower, to bardzo proszę o kontakt” – pisze siostra właściciela skradzionego jednośladu.

Sprawa kradzieży roweru została zgłoszona na 1. Komisariat Policji w Lublinie. Siostra mężczyzny zwraca się z apelem do mieszkańców Lublina i czytelników, by zwrócili uwagę, czy rower ze zdjęcia nie znajduje się gdzieś na terenie miasta. Rower był codziennym ułatwieniem w poruszaniu się niepełnosprawnego mężczyzny.

Zdjęcia skradzionego roweru

Skradziony rower elektryczny MTB Rockrider E-ST 500
Skradziony rower elektryczny MTB Rockrider E-ST 500 | fot. nadesłane
Skradziony rower elektryczny MTB Rockrider E-ST 500
Skradziony rower elektryczny MTB Rockrider E-ST 500 | fot. nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.