Ktoś podrzuca zatrutą kiełbasę, także na prywatne posesje! Nie żyje już pięć psów

pies łapa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shuttterstock

Na terenie dzielnicy Sławin w Lublinie ktoś rozrzuca kiełbasę, która jest nafaszerowana trutką. W wyniku otrucia nie żyje już pięć psów.

Trutka w kiełbasie

W ciągu ostatnich dni ktoś z premedytacją otruł sześć psów na terenie dzielnicy Sławin – tylko jednego udało się uratować. Trucizna w mięsie jest podrzucana nie tylko na ulicę i uczęszczane tereny przez czworonogi, ale także na prywatne posesje. Szczególnie należy zwrócić uwagę na okolice ul. Tulipanowej, Liliowej i Zbożowej.

Prześlij tę informację swoim znajomym! Ostrzeż ich o niebezpieczeństwie!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Uważajcie na swoje zwierzątka
    Ja straciłam moją ukochaną Bulterierkę miała tylko 6 lat ,serce mi pęka

  2. Chcieliśmy, żeby tu, na botaniku powstał wybieg dla psów. Ale nie ma podobno działki miejskiej. Ale miasto moiby kupić 200 m kwadratowych. Bo działek tu jest w brud. Wystarczy ogrodzić trochę ziemi i psiaki miyby swoje miejsce.