Kto zgubił portfel w pieniędzmi? Policja szuka właściciela zguby

pieniądze portfel banknot 500 złotych
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z VII komisariatu szukają osoby, która zgubiła pieniądze. Portfel został znaleziony przez pracownika jednego ze sklepów, który postanowił przekazać zgubę policji.

Na VII Komisariat Policji w Lublinie zgłosił się jeden z pracowników pobliskiego sklepu, który przyniósł odnaleziony portfel. Po sprawdzeniu okazało się, że wewnątrz były pieniądze w kwocie blisko 2000 zł. Jak wyjaśnił pracownik, portfel został odnaleziony w dniu 2 stycznia, na terenie sklepu.

Teraz policjanci z VII komisariatu poszukują właściciela zguby. Osoby podejrzewające, że może to być ich własność proszone są o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, tel. (81) 535-49-20 lub bezpośrednio z dzielnicowym – mł. asp. Daniel Flis tel. 695-021-778.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.