Krasnystaw: Zaginął Józef Dzida. Mężczyzna ma zaniki pamięci

mat. policji

Policjanci poszukują zaginionego 71-letniego Józefa Dzidy. Mężczyzna dziś około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Józef Dzida ma 71 lat i mieszka na stałe w Krasnymstawie. W dniu dzisiejszym około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna posiada przy sobie portfel skórzany koloru brązowego oraz dowód osobisty. Leczy się z powodu zaników pamięci.

68-82124

Rysopis zaginionego: wzrost około 176cm, waga około 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe krótkie, twarz owalna, nos duży, blizny na obu policzkach. W chwili obecnej nie posada zarostu.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę materiałową brązowo-zieloną, spodnie jeansowe ciemno-niebieskie, czapkę skórzaną brązową, półbuty koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.