Krasnystaw: Pijani bracia leżeli na środku drogi. Nie byli w stanie samodzielnie chodzić

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Dwaj bracia kompletnie pijani leżeli na środku drogi. Nie byli w stanie samodzielnie chodzić ani też poddać się badaniu trzeźwości.

 

W poniedziałek około godziny 18:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Krakowskie Przedmieście leży dwóch mężczyzn.

 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która jadąc samochodem wraz z mężem, zauważyła leżących na drodze dwóch mężczyzn. Pomimo panującego zmroku udało im się w porę zatrzymać pojazd i ostrzec innych nadjeżdżających kierowców.

 

Mężczyźni leżeli na środku jezdni utrudniając ruch i w obecności interweniujących policjantów wykrzykiwali słowa nieprzyzwoite. Byli tak pijani, że nie reagowali na polecenia funkcjonariuszy, nie byli w stanie samodzielnie chodzić ani też poddać się badaniu alkomatem.

 

Mundurowi ustalili, iż są to bracia w wieku 50 i 61-lat i mieszkają w pobliżu. Zostali odwiezieni do domu. Za popełnione wykroczenia grozi im grzywna oraz kara ograniczenia wolności.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.