Krasnystaw: Pijani bracia leżeli na środku drogi. Nie byli w stanie samodzielnie chodzić

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Dwaj bracia kompletnie pijani leżeli na środku drogi. Nie byli w stanie samodzielnie chodzić ani też poddać się badaniu trzeźwości.

 

W poniedziałek około godziny 18:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Krakowskie Przedmieście leży dwóch mężczyzn.

 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która jadąc samochodem wraz z mężem, zauważyła leżących na drodze dwóch mężczyzn. Pomimo panującego zmroku udało im się w porę zatrzymać pojazd i ostrzec innych nadjeżdżających kierowców.

 

Mężczyźni leżeli na środku jezdni utrudniając ruch i w obecności interweniujących policjantów wykrzykiwali słowa nieprzyzwoite. Byli tak pijani, że nie reagowali na polecenia funkcjonariuszy, nie byli w stanie samodzielnie chodzić ani też poddać się badaniu alkomatem.

 

Mundurowi ustalili, iż są to bracia w wieku 50 i 61-lat i mieszkają w pobliżu. Zostali odwiezieni do domu. Za popełnione wykroczenia grozi im grzywna oraz kara ograniczenia wolności.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.