Kraśnik: Zakończyły jazdę na drzewie

68 79099

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w miejscowości Polichna Czwarta, gdzie w nocy samochód osobowy uderzył w drzewo.

Około godz. 21.40 dyżurny kraśnickiej jednostki Policji skierował patrol Ruchu Drogowego do miejscowości Polichna Czwarta, gdzie wg. zgłoszenia doszło do wypadku drogowego. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca audi młoda, 19 letnia dziewczyna nie zachowała ostrożności i nie zapanowała nad pojazdem w wyniku czego 68-79100zjechała na pobocze drogi i uderzyła bokiem samochodu w drzewo.

W pojeździe znajdowało się pięć osób, młode dziewczyny w wieku 17-19, mieszkanki powiatu kraśnickiego. Dopiero Straż Pożarna odcinając części p
ojazdu uwolniła poszkodowane z jego wnętrza. Wszystkie trafiły do szpitali, wg. opinii lekarzy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policyjne oględziny miejsca i zabezpieczone ślady pozwolą na odtworzenie przebiegu zdarzenia. Kierująca audi była trzeźwa.

 

 Materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.