Ważny temat? Prześlij newsa!

Kraśnik: Young Fest nad Zalewem Kraśnickim. Tede gwiazdą wieczoru

Spotted Lublin

Tede będzie gwiazdą wieczoru podczas festiwalu młodzieżowego Young Fest w Kraśniku. Imprezę zaplanowano nad Zalewem Kraśnickim. Impreza Young Fest odbędzie się już 27 sierpnia w sobotę nad Zalewem w Kraśniku. Na scenie zlokalizowanej na plaży zobaczymy i usłyszymy eNPe, Kartky, Sztoss i prawdziwą gwiazdę polskiego rapu – Tede. Koncerty poprowadzi Dalar Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00, […]

Tede będzie gwiazdą wieczoru podczas festiwalu młodzieżowego Young Fest w Kraśniku. Imprezę zaplanowano nad Zalewem Kraśnickim.

Impreza Young Fest odbędzie się już 27 sierpnia w sobotę nad Zalewem w Kraśniku. Na scenie zlokalizowanej na plaży zobaczymy i usłyszymy eNPe, Kartky, Sztoss i prawdziwą gwiazdę polskiego rapu – Tede. Koncerty poprowadzi Dalar

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00, ale dobrej zabawy nie zabraknie już od wczesnego popołudnia. Organizatorzy zaplanowali „Eksplozję kolorów”, „Bitwę na bomby wodne” oraz konkurs „Pływania na byle czym” z atrakcyjnymi nagrodami.

W tym dniu będzie można skorzystać bezpłatnie ze sprzętu pływającego oraz dmuchanej zjeżdżalni. Młodzież będzie miała również okazję do pokazania swoich zdolności plastycznych podczas wykonywania graffiti. Prawdziwą gratką zapewne stanie się Fotobudka z możliwością wykonania darmowych, pamiątkowych zdjęć, które mogą być jedyne w swoim rodzaju, zwłaszcza po Eksplozji kolorów i Bitwie na bomby wodne.

Imprezę zakończy wspólne puszczanie lampionów.

young_fest_2016

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check