Kraśnik: Pijana matka opiekowała się 16-miesięcznym synem. Miała 2 promile alkoholu

fot. Dominik Wąsik

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 38 letnia kobieta, matka 16 miesięcznego chłopca. Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu od pracownic miejskiego ośrodka pomocy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13: 00. Policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ul. Strażackiej w Kraśniku. Z relacji pracownic miejskiego ośrodka pomocy wynikało, że 38 letnia kobieta jest pijana i ma pod opieką małe dziecko. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie.

Okazało się, że 38- letnia mieszkanka Kraśnika jest  kompletnie pijana. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie. Razem z nią w domu przebywał 16 miesięczny syn. Dziecko zostało oddane pod opiekę ojca.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia oraz to, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego przestępstwo to zagrożone jest karą do lat 5 pozbawienia wolności.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.