Kraśnik: Maszyna do rozdrabniania gałęzi obcięła nogę mężczyźnie

68 96290

Ojciec z synem zostali przetransportowani do szpitala po tym jak dostali się pod maszynę do rozdrabniania gałęzi. Jeden z nich stracił nogę.

Podczas obsługi maszyny rolniczej, dwaj mężczyźni w wieku 69 i 43 lata (ojciec i syn) doznali bardzo poważnych obrażeń. W jeszcze nie ustalonych okolicznościach wirująca, ostra część urządzenia do rozdrabniania liści i gałęzi, podczepionego do ciągnika rolniczego uderzyła obu mężczyzn.

– Niebezpieczna maszyna nie posiadała żadnych osłon mogących chronić przed takim zdarzeniem. Urządzenie było tzw. „samoróbką” – informuje st. asp. Janusz Majewski.

Obaj poszkodowani doznali bardzo poważnych obrażeń i amputacji kończyn. Ranni mężczyźni zostali natychmiast przetransportowani do szpitali w Lublinie i Kraśniku.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.