Kraśnik doczekał się swojego McDonalds’a. Tłumy klientów w dniu otwarcia

Restauracja McDonalds w Kraśniku
Restauracja McDonalds w Kraśniku | fot. Dominik Wąsik

Otwarcie pierwszej restauracji sieci McDonalds w Kraśniku było z pewnością jednym z tych wydarzeń, na które mieszkańcy miasta czekali najdłużej. 22 grudnia nastąpił ten moment. Przy ul. Juliusza Słowackiego – obok Galerii Londyn – zaczął działać McDonalds.

Restauracja McDonalds w Kraśnik otwarta

Do tej pory mieszkańcy Kraśnika, którzy chcieli zjeść w popularnej sieci fastfoodowej, musieli jechać do sąsiedniego Lublina, w którym działa siedem restauracji McDonalds. Od 22 grudnia mogą oni już korzystać z pierwszej restauracji McDonalds przy ul. Juliusza Słowackiego 74 w Kraśniku Fabrycznym, znajduje się w sąsiedztwie Galerii Londyn i Carrefour Market.

Nic więc dziwnego, że w dniu otwarcia zjawiły się tłumy. W lokalu trzeba było odczekać na swoje zamówienie. Część klientów rezygnowała z oczekiwania w kolejce w środku lokalu. Decydowali się na realizację zamówienia na linii McDrive, bo czas oczekiwania był mniejszy.

McDonalds w Kraśniku jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-24. Dotyczy to również linii McDrive, z której mogą korzystać wszyscy zmotoryzowani goście. Przed restauracją znajduje się duży parking dla kierowców. Goście restauracji mogą skorzystać także ze strefy McCafe.

To osiemnasta restauracja McDonalds w województwie lubelskim, a 516. w Polsce.

Tłumy w dniu otwarcia McDonalds – zdjęcia

McDonalds Kraśnik
otwarcie McDonalds Kraśnik
otwarcie restauracji McDonalds Kraśnik
klienci w lokalu McDonalds Krasnik
pełna restauracja klientów McDonalds Kraśnik
tłumy na otwarciu McDonalds Kraśnik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.