Kraj kwitnącej wiśni, tradycji i technologii. Japonia znana i nieznana

Diana Ciszewska – studentka, podróżniczka. O swojej rocznej przygodzie w Japonii opowie już w najbliższy czwartek w ramach comiesięcznych spotkań podróżniczych „Otwarci na świat”.

Kto, jadąc do Japonii, nie chciałby zobaczyć Złotego Pawilonu? Wspiąć się na górę Fuji? Doświadczyć ceremonii herbaty będąc w kimonie? Rozmawiać z robotem? Tańczyć tradycyjne tańce japońskie na najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu na świecie? Pić kawę w sowiej kawiarni? Przesiadać się codziennie na stacji metra będącej jedną z najbardziej ruchliwych stacji na świecie? Sadzić ryż? Jeździć pociągiem z prędkością powyżej 300 km/h? Czy buszować po bambusowym lesie?

– Przez ostatni rok mieszkałam w Japonii i miałam okazję doświadczyć tych wszystkich rzeczy! Jestem stypendystką rządu Japońskiego i przez rok studiowałam w Tokio w ramach programu Young Leaders Program – komentuje Diana Ciszewska. Serdecznie zapraszam na na moją opowieść o doświadczeniach i obserwacjach jakie poczyniłam podczas mojego pobytu w Japonii – kraju zupełnie niezwykłego, gdzie nowoczesność i tradycje mieszają się na każdym kroku.

Serdecznie zapraszamy w magiczną podróż do kraju kwitnącej wiśni z Dianą Ciszewską. Pokaz slajdów odbędzie się 15 grudnia od godziny 17.00 na KUL w sali GG-110 (Gmach Główny, wejście od Al. Racławickich).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.