Kradzież w Rossmannie. Policja publikuje zdjęcia złodzieja i prosi o pomoc

Wizerunek złodzieja z Rossmanna
Wizerunek złodzieja z Rossmanna | fot. KMP Lublin

Lubelscy kryminalni poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w grudniu w jednej z drogerii sieci Rossmann na terenie Lublina. Sprawca wyniósł produkty o wartości kilkuset złotych. Policja publikuje zdjęcia złodzieja i prosi o pomoc.

Kradzież w Rossmannie

Do kradzieży doszło 14 grudnia w drogerii Rossmann przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna, wykorzystał chwilową nieuwagę personelu i dokonał kradzieży maszynek do golenia, szczoteczek elektrycznych i innych artykułów drogeryjnych. Wartość strat oszacowano na kwotę kilkuset złotych.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tego zdarzenia lub rozpoznaje sprawcę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1B, telefon 811 47 47 80 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Zdjęcia złodzieja

Ukradł w Rossmannie
Wizerunek złodzieja z Rossmanna | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.