Kradzież w Aqua Lublin. Odniosły saszetkę, lecz już bez pieniędzy [RYSOPIS]

DSC02631 e1474455946596
Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Nasz czytelnik poszukuje dwóch kobiet, które przywłaszczyły sobie jego pieniądze. Kradzież miała miejsce w przebieralni w Aqua Lublin. Sprawa została zgłoszona na policję.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 maja około godz. 19.00 w Aqua Lublin.

Poszedłem z córką na basen Aqua Lublin. Przez nieuwagę w przebieralni, zostawiłem czarną saszetkę z dokumentami i niestety sporą sumą pieniędzy. Saszetkę po ok. 10 minutach od jej pozostawienia, odniosła dziewczyna do recepcji, niestety bez pieniędzy – pisze do naszej redakcji czytelnik Andrzej.

W przebieralni nie ma kamer, więc nie udało się zarejestrować tego zdarzenia. Wizerunek dziewczyn, które oddały saszetkę z dokumentami zarejestrowała kamera na recepcji.

Widziałem film z monitoringu. Były to dziewczyny w wieku ok. 22 lat. Brunetka ubrana w kostium dwuczęściowy majtki koloru czarnego, a góra stroju w kolorze żółtym, z niebieskim ręcznikiem i drugim w paski. Po przebraniu ubrana była w dżinsy i białą bluzkę – opisuje.

Jej koleżanka ciemna blondynka ubrana w czarny kostium dwuczęściowy, miała niebieski ręcznik, oraz ręcznik w paski. Cechą charakterystyczną był tatuaż pod lewą piersią. Po przebraniu ubrana była w dżinsy oraz szarą bluzę – dodaje.

Sprawa została zgłoszona na III Komisariat Policji przy ul. Kunickiego w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli monitoring i wyjaśniają sprawę.

Bardzo proszę o zgłoszenie się tych dziewczyn oraz świadków tego zdarzenia, w celu wyjaśnienia całej sytuacji, bo niestety pieniądze, które zostały sobie przywłaszczone, miały zostać przeznaczone na prezent urodzinowy córki – apeluje czytelnik Andrzej.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tych kobiet proszone są o kontakt pod nr tel. 509-189-202, bądź z policją pod numerem 997.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nie fair że odrazu są oskarżane o kradzież… Może one znalazły ją bez kasy.

  2. Dokładnie, sam znalazłem kiedyś przetelepaną już saszetę, ale pełną dokumentów, faktur itp. Spotkałem się jedynie z pretensjami ze strony właściciela i delikatnie uktytym zarzutem że pieniadze to już sobie wziąłem. Czasem lepiej chyba nie reagować.