Kradzież perfum z drogerii przy ul. Jana Sawy. Policja apeluje o pomoc

Kradzież perfum z drogerii przy ul. Jana Sawy. Policja apeluje o pomoc - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Policjanci z IV komisariatu ustalają sprawców kradzieży perfum z drogerii przy ul. Jana Sawy. Dwaj młodzi mężczyźni weszli do sklepu i po wybraniu dwóch sztuk wody perfumowanej o wartości ponad 500 zł wybiegli ze sklepu.

Do kradzieży doszło 29 lutego po godzinie 14.00 przy ul. Jana Sawy. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu z monitoringu sklepu widać dwóch młodych mężczyzn. Po wybraniu wody perfumowanej obaj przed dojściem do kasy rzucają się do ucieczki. Pomimo próby ujęcia sprawców przez pracowników sklepu, sprawcom udaje się uciec. Straty w wyniku kradzieży to ponad 500 złotych.

Dotychczas podjęte czynności przesz policjantów z „czwórki” nie przyczyniły się do ustalenia i zatrzymania sprawców, dlatego zwracają się do osób, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu o kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo pod nr telefonu. 81 535-48-00 lub 997.


Materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.