„Kradłam, żeby mieć na narkotyki”. Policjanci zatrzymali 22-letnią złodziejkę perfum

dopalacze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zarzuty kradzieży usłyszała 22-latka, która podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Oświadczyła policjantom, że kradła, by mieć pieniądze na narkotyki.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach do jakich doszło w lipcu w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy o łącznej wartości ponad 700 zł.

Funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymana została do wyjaśnienia.

Wczoraj usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

O dalszym losie 22-latki zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.