Korowód Juwenaliowy 2019 w Lublinie. Część uczestników przebierze się za gang z kultowej gry

Korowód Juwenaliowy 2019 w Lublinie. Część uczestników przebierze się za gang z kultowej gry
Grove Street Families

W środę ulicami Lublina przejdzie korowód Juwenaliowy. Część uczestników chce przebrać się za uliczny gang znany z kultowej gry Grand Theft Auto.

Tegoroczny korowód studencki przejdzie ulicami Lublina w środę, 8 maja. Organizatorzy spodziewają się, że w korowodzie weźmie udział około 4-5 tysięcy uczestników. Tegorocznym motywem przewodnim korowodu będą SUPERBOHATERZY.

Na Facebooku powstało wydarzenie, które ma zachęcić uczestników do wcielenia się w postacie gangu Grove Street Families znanego z kultowej gry serii Grand Theft Auto (GTA). Udział w wydarzeniu wzięło już 275 osób, a organizatorzy zapraszają kolejne osoby do udziału w tej akcji.

Link do wydarzenia znajdziesz >>>tutaj<<<

Czytaj także: Korowód studencki 2019 w Lublinie. Sprawdź trasę i motyw przewodni

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.