Koronawirus w woj. lubelskim. W szpitalu w Puławach zmarła kobieta chora na COVID-19

Zdjęcie ilustracyjne

W szpitalu zakaźnym w Puławach zmarła 60-letnia kobieta z infekcją COVID-19. Pacjentka została przyjęta do szpitala z szeregiem chorób współistniejących.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie z przykrością informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarła, pochodząca z powiatu łukowskiego, 60-letnia pacjentka z infekcją COVID-19. Pacjentka została przyjęta do szpitala z szeregiem chorób współistniejących.

„Mamy 245 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (189), wielkopolskiego (16), zachodniopomorskiego (12), małopolskiego (10), świętokrzyskiego (4), lubelskiego (4), pomorskiego (3), lubuskiego (3), dolnośląskiego (3) i kujawsko-pomorskiego (1)” – informuje ministerstwo zdrowia w czwartkowym komunikacie.

Aktualnie na dzień 21 maja 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 414 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 296 ozdrowieńców i zarejestrowano 15 zgonów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.