Koronawirus w szkole podstawowej. Uczniowie jednej klasy przeszli na zdalne nauczanie

Nauka zdalna przed komputerem
Nauka zdalna przed komputerem | fot. pixabay

Oprócz trzech klas XIX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie zdalną naukę wprowadzono również w jednej z klas szkoły podstawowej nr 16. Potwierdzono zakażenie u jednej osoby.

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 16

„W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia Covid – 19, informuję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na naukę zdalną uczniów klasy 8d w Szkole Podstawowej nr 16 im. F. Chopina w Lublinie od dnia 07.09.2021 do 13.09.2021” – czytamy w komunikacie wydanym przed dyrektor szkoły Ewę Barszcz.

Od wtorku na zdalne nauczanie przeszły również trzy klasy XIX Liceum Ogólnokształcącego, o czym informowaliśmy we wczorajszym komunikacie. Więcej: Koronawirus w liceum, zakażony nauczyciel. Trzy klasy na zdalnym nauczaniu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.