Koronawirus w liceum, zakażony nauczyciel. Trzy klasy na zdalnym nauczaniu

nauka zdalna przed komputerem
Nauka zdalna przed komputerem | fot. pixabay

Licealiści z trzech klas XIX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie przez tydzień będą uczyć się zdalnie. U jednego z nauczycieli wykryto koronawirusa.

Koronawirus w XIX LO Lublin

Informację o nauce zdalnej i zakażonym nauczycielu w XIX Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie zostaliśmy poinformowani przez jedną z uczennic.

Te informacje oficjalnie potwierdziła nam wicedyrektor Joanna Jędruszczak. Od dzisiaj (7.09) do prawdopodobnie 13 września trzy klasy LO będą uczyć się zdalnie.

Zapewniła jednocześnie, że o sprawie został poinformowany sanepid oraz prezydent Lublina, w innych klasach nie było konieczności wprowadzenia nauczania zdalnego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.