Koronawirus u pasażera autobusu linii nr 17. Sanepid poszukuje pozostałych pasażerów

Zdjęcie ilustracyjne

Sanepid w Puławach poszukuje pasażerów, którzy podróżowali autobusem komunikacji miejskiej nr 17 na trasie Puławy – Janowiec. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Puławach informuje, że u jednego z pasażerów linii 17, trasa Puławy – Janowiec przez Nasiłów zostało stwierdzone zakażenie SARS-CoV-2.

W związku z powyższym osoby, które w dniu 21.07.2020 r. w godzinach 8.30 – 9.30 podróżowały linią nr 17 pomiędzy przystankiem Wojska Polskiego-Dworzec a Janowiec-Rynek p.Nasiłów proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach pod numerem telefonu (81) 886-12-05 lub 509-282-119 celem objęcia nadzorem epidemiologicznym.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.