Konkurs muzyczny w Lublinie. Przyjdź i pokaż swój talent wokalny! – Sound of Lublin

„Sound of Lublin” to największy konkurs wokalny organizowany w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Przyjdź i pokaż swój głos!

 

Sound of Lublin jest wydarzeniem kulturalno-rozrywkowym, który ma na celu wyłowienie najlepszych głosów w Lublinie. Piętnastu wokalistów, którzy przejdą fazę przesłuchań, wystąpi w finale na scenie Centrum Kongresowego. Tam zaprezentują swoje wokalne talenty przed jury, składającym się z autorytetów muzycznych z województwa lubelskiego.

 

Impreza ma charakter charytatywny. Dobrowolnym biletem wstępu są słodycze, które będą zbierane dla domu dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie. Aby, móc uczestniczyć w wydarzeniu należy “wykupić” bezpłatny bilet wstępu na https://sol.evenea.pl/.

 

Zapisy – Sound of Lublin

Zapisy na przesłuchania trwają do 20 maja, w formie elektronicznej, na stronie wydarzenia (tutaj). Przesłuchania do Sound of Lublin odbędą się w dniach 23-24 maja w klubie Silence przy ul. Ignacego Radziszewskiego 8. Podczas przesłuchań każdy wokalista będzie miał minutę na zaprezentowanie swojego talentu. Po nim jury zdecyduje, czy dana osoba przechodzi dalej.

 

Przesłuchania mają na celu wyłonienie 10 uczestników, którzy wezmą udział w finale, dnia 30.05.2017. Dodatkowo każda uczelnia, która jest współorganizatorem, otrzymuje miejsce w finale dla jednej osoby. Osoba ta przechodzi do finału, bez udziału we wcześniejszych przesłuchaniach. Osoby te będą wyłonione na podstawie konkursu, którego zasady są określone w regulaminie.

 

Finał konkursu wokalnego Sound of Lublin odbędzie się 30 maja, od godziny 17-20. Dla trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody:

I miejsce – wycieczka zagraniczna od Student Travel + 50% zniżki na drugą oraz nagranie własnego utworu w ŁEJKAP studio z duetem producenckim Diviners
II miejsce – nagranie własnego utworu w ŁEJKAP Studio z duetem producenckim Diviners
III miejsce – nagroda niespodzianka

 

– Po finale od godziny 21 zapraszamy wszystkich uczestników oraz widzów na after party do klubu Silence, który znajduje się przy ulicy Ignacego Radziszewskiego 8 – mówi Marcin Lipa, organizator wydarzenia.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/458262854525814WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.