Konkurs Fotograficzny i Filmowy „Lubelskie. Smakuj życie!”

Województwo lubelskie z lotu ptaka
Województwo lubelskie z lotu ptaka | fot. Adobe Stock

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się konferencja prasowa inaugurująca XIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego oraz IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Lubelskie. Smakuj życie!”. W wydarzeniu uczestniczyli Marcin Szewczak, Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, oraz Agnieszka Drozd-Bownik, p.o. Dyrektora Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki.

Cele i zasady konkursu

Konkursy te cieszą się rosnącą popularnością, przyciągając uczestników z całej Polski. Tegoroczne edycje mają szczególne znaczenie ze względu na jubileusz 550-lecia województwa lubelskiego. Prace konkursowe mają nawiązywać do hasła „Lubelskie. Smakuj życie!” i będą wykorzystywane do promocji regionu.

Kategorie i nagrody

Konkurs fotograficzny obejmuje trzy kategorie: fotografia artystyczna, przyroda oraz wydarzenie. Konkurs filmowy dzieli się na filmy trwające do 15 sekund oraz od 15 sekund do 3 minut. Nagrody dla zwycięzców wynoszą od 500 do 2000 złotych w postaci kart zakupowych.

121598975 3620925841285258 7079620418752807765 o
Park Ludowy z lotu ptaka | fot. Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin

Terminy i zgłoszenia

Zdjęcia można przesyłać do 30 września, a filmy do 10 października. Szczegółowe informacje, regulaminy oraz karty zgłoszeń są dostępne na stronie Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki UMWL. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali w grudniu.

Jakie są Wasze pomysły na najlepsze zdjęcia i filmy promujące województwo lubelskie? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.