Koniec ze stoiskami przy al. Tysiąclecia w Lublinie

IMAG4214 e1470242357357
fot. Dominik Wąsik

Dziś po raz ostatni właściciele straganów wzdłuż al. Tysiąclecia otworzyli swoje stoiska. Rozpoczyna się rozbiórka stoisk handlowych, w miejsce których powstanie ścieżka rowerowa.

Rozpoczęła się rozbiórka straganów stojących wzdłuż al. Tysiąclecia. Kupcy mieli trzy dni, na zabranie towarów ze swoich stanowisk handlowych. Dzisiaj na kilku stoiskach po raz ostatni odbywał się handel. Większość budek już była zamknięta.

Spółka Lubelskie Dworce wypowiedziała kupcom umowy najmu. Powód? Teren, na którym aktualnie znajdują się stoiska handlowe będzie ścieżką rowerową. Tak zakładają to plany przebudowy odcinka al. Tysiąclecia od skrzyżowania z ul. Lubartowską, a rondem przy Zamku.

Zaplanowane prace na tym odcinku zakładają stworzenie buspasów, ścieżki rowerowej, wymianę nawierzchni i chodników.

fot. Dominik Wąsik
fot. Dominik Wąsik

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.