Koniec darmowego parkowania nad Zalewem Zemborzyckim. Za parking trzeba zapłacić

Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

Od soboty na trzech parkingach nad Zalewem Zemborzyckim obowiązują nowe zasady parkowania. Koniec z darmowym parkowaniem, przy wjazdach stanęły szlabany i parkometry.

Mowa tu o trzech parkingach położonych nad Zalewem Zemborzyckim: na terenie Mariny (ul. Krężnicka), przy ośrodku Słoneczny Wrotków (al. Bryńskiego) oraz na Dąbrowie (ul. Nad Zalewem).

Za obsługę parkingów odpowiada firma Competo Sp. z o.o., która została wyłoniona w konkursie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ‚Bystrzyca’ w Lublinie. Obsługa parkingów jest bezosobowa, a opłata za postój uiszcza się w parkomatach.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie dość, że płacimy 200 zł składki (co najmniej), to jeszcze mamy płacić za parking? CHORE.

  2. Haha płacić szujom za parking przy kałuży ktora smierdzi szambem, dodatkowo mozna wejsc na baseny gdzie woda rowniez jest tym samym szambem lecz z chlorem za bagatela 20zl pozdrawiam