Konferencja prasowa rządu w sprawie znoszenia obostrzeń – 28.04.2021

mateusz morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki | fot. Adam Guz / KPRM

Na dziś zaplanowano konferencję prasową premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Konferencja prasowa będzie poświęcona znoszenia obostrzeń w maju.

Konferencja prasowa premiera 28.04.2021

Rzecznik prasowy rządu Piotr Müller poinformował, że dzisiaj, tj. 28 kwietnia, o godz. 10.15 odbędzie się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wcześniej odbędzie się spotkanie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Rząd ogłosi harmonogram luzowania obostrzeń od 4 maja do końca miesiąca. W maju nastąpi otwarcie m.in. hoteli (50 proc. obłożenia), ogródków gastronomicznych przy restauracjach, sklepów w galeriach handlowych, siłowni, klubów fitness, basenów, kin i teatrów. Od 4 maja do szkół wrócą także dzieci z klas 1-3. W maju do nauki stacjonarnej mają również wrócić uczniowie wszystkich klas.

AKTUALIZACJA:
>>>Luzowanie obostrzeń od 4 maja. Jakie obostrzenia zostaną zniesione w maju? Konferencja prasowa rządu na żywo [LINK]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.