Konferencja „Bezpieczna Impreza” w Centrum Spotkania Kultur

baner 01
Konferencja "Bezpieczna impreza" | fot. nadesłane

Już po raz piąty Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur zapraszają wszystkich chętnych na konferencję dotyczącą bezpiecznej oraz profesjonalnej organizacji imprez rozrywkowych i kulturalnych.

Bezpieczeństwo to niezwykle istotny, choć często niedostrzegany aspekt organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, których w naszym województwie jest niezmiernie dużo. Prawdziwe przykładanie wagi do działań z nim związanych to nie tylko podążanie za przepisami czy stosowanie się do ogólnie przyjętych standardów.

To przede wszystkim nieustanna świadomość, że tam gdzie w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie, nie ma miejsca na półśrodki. Dodatkowo czas przedświąteczny to dobra okazja aby zwrócić uwagę na właściwe dbanie o bezpieczeństwo ludzkiego życia.

– Już po raz piąty zwracamy szczególną uwagę na tę sferę, jednocześnie poszerzając wiedzę o prawidłowej organizacji oraz promocji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych – mówią organizatorzy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bezpieczna Impreza 2017 – czyli nagrodzenie tych organizatorów, którzy przygotowali najbezpieczniejsze i najlepiej zorganizowane wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w naszym województwie za 2017 rok.

Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnicy, zaproszeni goście i organizatorzy wezmą udział w spotkaniu świątecznym, gdzie będą mogli symbolicznie podzielić się opłatkiem.

Prelegenci:

– Insp. dr Robert Częścik – Zastępca komendanta – prorektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
– Justyna Domaszewicz – Agencja Warszawa
– Jan Matysik – CUMULUS – Agencja PR
– Norbert Wójcik – Promoters

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie: www.bezpiecznaimpreza.eu

PLAKAT2 01 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.