Koncert Skubas (w duecie)

SKUBAS
Fot. Materiał organizatora

Finałem sierpniowych wydarzeń w ramach projektu Kultura na Dachu są dwa koncerty. O godzinie 20:00 na Artystycznej Łące, czyli tarasach na poziomie 5, wystąpi Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości – SKUBAS (w duecie). Bezpłatne wejściówki dostępne są w Kasie Sklepiku Kulturalnego. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa prac, które powstaną podczas warsztatów „Malowana Łąka”.

Klimatyczny koncert na łące kwietnej na 5. piętrze

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 roku autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Ma na swoim koncie łącznie 3 albumy studyjne. W 2023 ukaże się czwarty, który zapowiadają single m.in.: „Co i tak nadejdzie” w duecie z Dawidem Tyszkowskim oraz „Rdza” zaśpiewana z Krzysztofem Zalewskim.

Czytaj również:

Od czasu debiutu Skubas zagrał wiele tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

02 września (sobota)
godz. 20:00
ilość miejsc: 60
Artystyczna Łąka, Tarasy +5

Udział bezpłatny. Wejściówki do pobrania w Kasie Sklepiku Kulturalnego, codziennie w godz. 10:00 – 18:00. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie Karty Uczestnictwa.

Jaki koncert chciałbyś, aby odbył się w CSK?
Dodaj swój komentarz anonimowo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.