Koncert Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie w Lublinie odwołany. Jaki jest powód takiej decyzji?

Publika bawiąca się na koncercie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Organizator koncertu Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie poinformował, iż zaplanowany na 18 kwietnia koncert w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie został odwołany. Poznaliśmy powód takiej decyzji.

Koncert Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie odwołany

Koncert Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie był zaplanowany na 18 kwietnia 2024 r. w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie. Organizatorem koncerty jest firma Piosenka Plus. Bilety na to wydarzenie jest do wczoraj (3 kwietnia) były w sprzedaży. Po południu organizator koncertu poinformował, że wydarzenie jednak się nie odbędzie.

„Koncert Muzyka zespołu Nirvana Symfonicznie z dnia 18.04.2024 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zostaje odwołany z powodu produkcji. Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy w wydanym oświadczeniu.

Jak zwrócić zakupione bilety?

Zakupione dotychczas bilety można zwracać w systemach sprzedażowych. Osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie w kasie CSK, mogą dokonać ich zwrotu od 8 kwietnia, ponieważ do 6 kwietnia budynek CSK jest zamknięty dla odwiedzających ze względu na kręconym w nim film.

O tym pisaliśmy tu: Kręcą film w Lublinie. Zamknięte CSK, plac Teatralny i pobliskie ulice

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.