Koncert Łukasz Jemioła z zespołem – Lytane

Łukasz Jemioła
Fot. Materiał organizatora

Zapraszamy na ostatnie już wydarzenie w ramach projektu Kultura na Dachu. Podczas niedzielnego wieczoru nasza Artystyczna Łąka rozbrzmi dźwiękami w wykonaniu Łukasza Jemioły w towarzystwie Urszuli Czerniak, Michała Iwanka, Marka Fedora oraz Tomasza Delmaczyńskiego.

Klimatyczny koncert na zakończenie projektu Kultura na dachu

Nowy azymut na muzycznej drodze wyznacza próba zbliżenia kilku światów. Przede wszystkim autorski repertuar — teksty i muzyka Łukasza Jemioły połączone z wirtuozowską grą Urszuli Czerniak, Michała Iwanka i Marka Fedora.

Każde z nich to inna galaktyka dźwięków. Tutaj wspólnie zetkną się z wysmakowanym brzmieniem elektronicznym, nad którym czuwa Tomasz Delmaczyński. Wszystko okraszone współbrzmieniem głosów spod znaku szeroko rozumianej muzyki tradycyjnej. Oto Lytane.

Czytaj również:

03 września (niedziela)
godz. 20:00
ilość miejsc: 60
Artystyczna Łąka, Tarasy +5

Udział bezpłatny. Wejściówki do pobrania w Kasie Sklepiku Kulturalnego, codziennie w godz. 10:00 – 18:00. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie Karty Uczestnictwa

Jaki koncert chciałbyś, aby odbył się w CSK?
Dodaj swój komentarz anonimowo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.