Koncert Festa Italiana na Arenie Lublin. Wkrótce rusza sprzedaż biletów

Już we wrześniu w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie odbędzie się koncert, którego głównym motywem będą Włochy.

 

Festa Italiana to wielkie święto włoskiej muzyki, kultury i kuchni w Lublinie. Na Arenie Lublin wystąpią prawdziwe legendy: Albano & Romina Power, Drupi, Sabrina oraz Stefano Terrazzino, który całą imprezę poprowadzi.

 

Usłyszymy wszystkie największe włoskie hity, m.in. „Ci Sara”, „Felicita”, „Sempre Sempre”, „Picola e Fragile”, „Provincia”, „Boys Boys”. To pierwsze tego typu, zakrojone na tak dużą skalę, przedsięwzięcie w Polsce.

 

Koncert Festa Italiana zakończy tegoroczny Europejski Festiwal Smaku w Lublinie, którego motywem przewodnim będzie właśnie kuchnia włoska. Dlatego koncertowi będzie towarzyszyła cała włoska strefa kulinarna. Będzie można skosztować prawdziwej włoskiej pizzy, pysznych makaronów i wielu innych dań.

 

Bilety Festa Italiana

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 21 kwietnia o godz. 12.00. Bilety będzie można nabyć na stronie internetowej www.eventim.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży w sklepach sieci: Media Markt, Media Expert, Saturn i Empik. Ceny biletów od 39 zł.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie wiedziałem ze w ME prowadza sprzedaż na wydarzenia kulturalne, bardziej skłonny byłbym pomyśleć że na turnieje CEESA

  2. Kocham Włochy i wybieram się na 100%. W piątek po pracy media expert, bilety i kamerka żeby to wszytko mieć na zawsze, nie mówiąc już o wakacjach we Florencji 🙂 Ciao!

    1. Też wybieram się tam po bilety, świetna niespodzianka dla mojego taty który Drupiego uwielbia