Koncert dla pracowników Biedronki. Wystąpią Beata Kozidrak i Zenek Martyniuk

biedronka tarasy zamkowe
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Biedronka organizuje koncert noworoczny dla swoich pracowników. Wystąpią Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Znamy szczegóły.

Koncert dla pracowników Biedronki

Biedronka w dość oryginalny sposób chce się odwdzięczyć pracownikom za pracę w mijającym, trudnym roku. Z tej okazji, w niedzielę 10 stycznia 2021 r. organizuje imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Transmisja koncertu na żywo będzie dostępna dla pracowników poprzez specjalną platformę.

Podczas spotkania, ok. 70 tysięcy pracowników Biedronki będzie mogło posłuchać popularnych artystów oraz obejrzeć trzy skecze, przygotowane przez kabaret Ani Mru-Mru. Dwa z nich będą miały swoją premierę właśnie podczas wydarzenia i zostały przygotowane przez grupę specjalnie na tę okazję.

Zgodnie z hasłem „Łączy nas Biedronka” na imprezie wystąpią artyści odpowiadający różnym gustom muzycznym, czyli Beata Kozidrak i Bajm i Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Na wirtualnej „scenie” zaśpiewają także sami pracownicy sieci – producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował bowiem wyjątkowy teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak. Wykonali oni wspólne jedną z najpopularniejszych piosenek Bajmu „Biała Armia”.

Pomiędzy występami artystów, pracownicy sieci będą mogli przesłać transmitowane na żywo życzenia i zdjęcia, a także wziąć udział w konkursach SMSowych. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.