Komunikacyjny chaos w centrum Lublina. Nie udało się usunąć awarii świateł

Lwowska i Podzamcze też stoi | fot. czytelnik Aleksander
PARTNER SERWISU

Od rana nie udało się technikom usunąć awarii sygnalizacji świetlnej na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Przed skrzyżowaniem tworzą się korki, w których kierowcy stoją nawet 30 minut.

Chodzi o skrzyżowanie Al. Tysiąclecia, al. Unii Lubelskiej oraz ul. Podzamcze. W piątkowy poranek doszło tam do awarii świateł, w wyniku czego sygnalizacja się wyłączyła lub na chwilę uruchamiała.

Od rana pracownicy firmy iKOM, która odpowiada za inżynierię ruchu drogowego w naszym mieście, próbują ustalić i usunąć przyczynę usterki. Jak na razie bez skutku.

Prawdopodobną przyczyną awarii były opady deszczu, które mogły zalać jakiś fragment instalacji sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu i doszło do zwarcia.

Kierowcy nie mogą sobie poradzić bez tych świateł. Na skrzyżowaniu co chwilę dochodzi do groźnych sytuacji. Jeszcze gorzej mają jednak piesi, którzy próbują przemykać między pędzącymi autami.

Masakryczne korki pod Zamkiem. Wyłączona sygnalizacja świetlna. Ratuj się kto może! O godz. 13:00 stałem 40 minut, jechałem od strony Warszawy w kierunku Świdnika” – relacjonuje czytelnik Daniel.

Szczegóły: Awaria świateł na rondzie Dmowskiego. Każdy kierunek jest zablokowany [WIDEO, ZDJĘCIA]2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak ktoś nie zna Lublina to będzie stał w korkach… A wystarczy objazdem przejechać. Ludzie nie potrafią jeździć, wjeżdżają na skrzyżowanie i stają na środku pomimo że mają pierwszeństwo..

  2. O 13 było już fatalnie później tylko gorzej…. Objazdem przez Kalinę przed godziną 15…12 min na 1 km